Trnka Jiří (Plzeň 1912 - 1969 Praha)
Sen noci svatojánské - soubor pěti barevných litografií; Sen noci svatojánské I, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 141 - I Trnka 61, barevná litografie/papír, 44,5 x 30,5 cm, pasparta, sklo, rám; Sen noci svatojánské II, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 141 - II Trnka 61, barevná litografie/papír, 44 x 30 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám; Sen noci svatojánské III, číslováno, signováno a datováno vlevo dole tužkou 141 - III Trnka 61, barevná litografie/papír, 39 x 30 cm, pasparta, sklo, rám; Sen noci svatojánské IV, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 141 IV Trnka 61, barevná litografie/papír, 44,5 x 29,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám; Sen noci svatojánské V, číslováno, signováno a datováno vlevo dole tužkou 141 V Trnka 61, barevná litografie/papír, 44 x 32,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 75.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |